Polish (Poland)English (United Kingdom)

Pracownia Kamieniarska TOPAZ powstała w 1999 roku, gdy obecny właściciel po wielu latach pracy w branży kamieniarskiej otwiera samodzielną firmę. Początki jego kontaktu z tą profesją sięgają pierwszych lat 90-tych.


Nadrzędnym celem firmy od pierwszych dni istnienia było i jest szukanie coraz to nowych wyzwań i inspiracji nakreślanych przez znamienitych projektantów z naszego kraju. W naszej pracy stawiamy na jakość i dbałość o detal. Znaczna część prac wykonanych jest metodą hand-made.


Przez ostanie lata powstało szereg realizacji na terenie naszego kraju, gdzie wykorzystywane były różnorodne marmury, granity, trawertyny i onyxy. Wykonujemy wszelkie elementy z kamienia naturalnego, począwszy od parapetów, blatów kuchennych, stopni, zabudów kominkowych i łazienkowych a skończywszy na monolitycznych umywalkach, brodzikach, fontannach i wyrafinowanych rzeźbach artystycznych oraz kolumnach.


Staramy się sprostać najtrudniejszym wyzwaniom naszych klientów, którzy stawiają coraz to nowe wymagania chcą być zadowoleni z naszych wyrobów - my spełniamy ich marzenia.

 

Z wyrazami szacunku -


Sylwester Dziura